Rýchle pôžičky online...

Nebankové pôžičky.

Nebankové pôžičky ponúkajú spoločnosti, ktoré sú oprávnené takéto služby poskytovať bez bankovej licencie. To znamená, že ide o spoločnosti, ktoré niesú bankami. Banky však majú vačšinou aj prísnejšie nastavené kritéria na poskytovanie pôžičiek ako nebankovky. Mnoho krát sa potom stáva, že pôžičku v banke môže dostať v podstate len taký človek, ktorý túto pôžičku, vzhľadom na svoju finančnú situáciu, ani nepotrebuje.

Na druhej strane nebankové spoločnosti, majú v tomto smere vačšiu flexibilitu, čiže si môžu určovať podmienky pre schválenie pôžičky podľa vlastných pravidiel. Preto sa stáva, že nebankové spoločnosti sú ochotné poskytnúť nebankové pôžičky aj klientom, ktorým banka nepožičia. Tolerujú nižšiu bonitu, a niekedy aj niektoré menšie prehrešky v úverovom registri.

Vyberte si vami požadovanú sumu pôžičky a dobu splatnosti podľa vaších potrieb a požiadajte o nebankovú pôžičku u nás na Moja-Pozicka.sk.

Nebankové spoločnosti poskytujú rôzne produkty pôžičiek ako pôžičky pred výplatou, rýchle pôžičky, študentské pôžičky, pôžičky online, pôžičky pre ženy na materskej, pôžičky bez potvrdenia príjmu, pôžičky na splatenie úverov, pôžičky pre živnostníkov, pôžičky na čokoľvek, a podobne. Nebankové pôžičky môžu žiadatelia získať jednoduchšie a rýchlejšie ako v banke. Musia však splniť potrebné kritériá, ktoré si nebankové spoločnosti stanovujú individuálne.

Aj pri nebankových pôžičkách od serióznych nebankových spoločností je žiadateľova schopnosť splatiť pôžičku preverovaná podobne ako v banke. Je dôležité uvedomiť si, že je to prospešné aj pre žiadateľa, pretože nebanková spoločnosť na základe svojich poznatkov a informácií zhodnotí, či bude žiadateľ požadovanú pôžičku schopný pri svojej finančnej situácii splatiť. Na základe toho môže byť jeho žiadosť prehodnotená a žiadateľovi navrhnutá vhodnejšia alternatíva. Žiadateľovi tak môže banka alebo nebankovka defakto pomôcť predísť komplikáciám v budúcnosti, ako napríklad úverovej špirále, kedy si začína človek brať pôžičky už len preto, aby týmito pôžičkami splácal svoje predchádzajúce pôžičky.

Nebankové pôžičky môžu byť dobrý pomocník, je vhodné si však zhodnotiť svoju finančnú situáciu a požičiavať si len také sumy, ktoré dokáže žiadateľ o pôžičku splatiť.

image
SSL Certifikat

Vytvorilo www.ideya.sk